Gestų kalbos vartotojų dėmesiui!

2016-02-03

Gestų kalbos vartotojų (asmenų su klausos negalia) dėmesiui!

Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos pavedimu vykdo anoniminę anketinę apklausą.

Maloniai prašome asmenų su klausos negalia, kurie naudojasi gestų kalbos vertimo paslaugomis ir asmenų, kuriems yra svarbi gestų kalba prieinama pagalba nelaimės atveju, užpildyti šią anketą www.manoapklausa.lt/apklausa/751818841/, pažymint langelius su reikiamu atsakymu. Anketos gale spauskite mygtuką „Tęsti“, ir Jūsų apklausa bus baigta.

Anketos pildymo laikotarpis pratęsiamas iki 2016 m. kovo 1 d.

Atsakant į dalį klausimų, prie kurių yra žyma „keli galimi atsakymai“ bus galima pažymėti kelis Jums tinkamus atsakymų variantus.  Garantuojame Jūsų pateiktos informacijos konfidencialumą ir anonimiškumą. Anketa anoniminė. Iš vieno kompiuterio anketą galimą bus pildyti vieną kartą.

Apklausa vykdoma siekiant išanalizuoti ir įvertinti: 5 apskričių gestų kalbos vertėjų centrų teikiamų paslaugų prieinamumą,  poreikį organizuoti visą parą prieinamą vertimą ypatingais atvejais bei išgryninti kurčiųjų bendruomenės poreikius ir lūkesčius gestų kalbos vertimo paslaugų organizavimui.

Grįžti į naujienų sąrašą