"Super miestas 2017"

2017-10-30

Jau antri metai iš eilės vykstantis konkursas „Super Miestas 2017“ šeštadienį  (10.28) praūžė praeitų metų nugalėtojų mieste – Panevėžyje.  Tradiciškai susirinkusios penkių didžiausių Lietuvos miestų komandos publiką žavėjo savo pasirodymais ir įmantriais kostiumais. Kiekviena komanda stengėsi atskleisti kitokią, publikai nežinomą atstovaujamo miesto pusę, supažindinti  su faktais, kurie iki šiol nebuvo niekam girdėti.

Šiais metais komisijoje dalyvavo LKD viceprezidentas, Lietuvos kurčiųjų draugijos valdybos narys Kęstutis Vaišnora,  Lietuvos kurčiųjų jaunimo asociacijos prezidentė Erika Jočytė, Klaipėdos apskrities gestų kalbos vertėjų centro direktorė, Lietuvos gestų kalbos vertėjų asociacijos narė Nijolė Kaubrienė, Neįgaliųjų reikalų departamento direktorė Asta Kondratavičienė ir Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos mokytoja Danutė Matuzienė. Komisijai teko nelengva užduotis įvertinti komandų namų darbą, visi pasirodymai buvo skirtingi ir įdomūs. Visgi protmūšis ir kitos konkurse sugalvotos užduotys, palengvino komisijos dalią ir visus taškus sudėliojo ant „i“. Po ilgo aptarimo ir taškų skaičiavimo buvo nuspręsta, kad „Super miestas 2017“ nugalėtojai yra Klaipėdos miesto komanda!

Klaipėdos miesto komanda sudarė penkios merginos: gestų kalbos vertėjos Virga Rimkuvienė ir Marija Vilkaitė, kurčiųjų reabilitacijos centro darbuotoja  Greta Lisevičiūtė, Klaipėdos kurčiųjų jaunimo organizacijos pirmininkė Nina Šamakova ir KLKJO narė Donata Vilkaitė.

Ar tikėjosi merginos nugalėti? Šis laimėjimas joms visoms buvo netikėtas. Juk sunku vertinti save, kai nesi matęs kitų pasirodymų. Mimės sakė, kad didelio jaudulio nebuvo, juk pasirodymui buvo ruoštąsi ne paskutinę dieną. Komandos narės džiaugėsi palaikymo komanda, kurie nepatingėjo ir atvažiavo jų palaikyti į patį Panevėžį! Merginos jau važiuodamos atgal į Klaipėdą, dalinosi mintimis ir idėjomis kitiems metams.

Iki susitikimo kitais metais pajūryje!

Parengė: Marija Vilkaitė
Nuotraukos : Viktorija Kuldaitė 

Grįžti į naujienų sąrašą